Skladník E-shopu Čestlice

Lokalita pracoviště: Čestlice, Středočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Víš, jak to chodí ve skladu a fyzická práce není překážkou pro tvou zdatnost? Dámy prominou, limity jsou limity.
* Jsi pečlivý a spolehlivý při zacházení s nábytkem a umíš si zorganizovat i práci s dokumentací?
* Dělá ti radost řízení mobilních zařízení pro přepravu zboží (VZV,NZV)?
* Těšilo by tě, stát současně na počátku a konci celého procesu prodeje?
* Jsi vstřícný a proaktivní a naplňuje tě komunikace a pocit budování dobrého vztahu se zákazníkem?

Nabízíme

* Věrnostní volno a jubilejní odměny.
* Stravenkový paušál a slevy v restauracích XXXLutz.
* Zaměstnanecké slevy na prodejní sortiment a zapůjčení SAH Bus zdarma.
* Propracovaný systém školení a možnosti profesního růstu.
* Možnost certifikace průkazu na VZV u nás.
* Jistotu mezinárodní společnosti a tedy i pravidelně výplatu na účtu.
* Týmový kolektiv, který bere vše s humorem a fair play je u nás samozřejmostí.
* Být neustále v pohybu a vylepšovat si fyzickou kondici.
* Nástup možný okamžitě.

Vzbudili jsme tvůj zájem?
Kontaktuj nás a zajisti si své místo na červené židli!
XXXLutz, ten s tou červenou židlí.

Náplň práce

Toužíš po stabilní práci u expandující mezinárodní společnosti?
Přidej se k XXXLutz!
* Příjem a zaskladnění zboží fyzické i systémové.
* Kontrola průvodní dokumentace zboží.
* Přeskladnění a vyskladnění zboží pro showroomy včetně jeho evidence a systémového opracování.
* Výdej zboží dle skladových pozic v návaznosti na dodací dokumentaci.
* Administrativní činnosti spojené s transportem a inventarizací sortimentu.
* Práce s nízkozdvižným a vysokozdvižným vozíkem.
* Komunikace se zákazníkem.

XLCZ Nábytek s.r.o.

251 01 Čestlice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lukáš Kortan