Pracovník/nice pro prodej a rozvoz na plný i zkrácený úvazek Praha

Plat: 30000 - 31000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Tradiční české řeznictví NOVÁK maso – uzeniny s.r.o. v Praze 10 – Zahradní Město přijme
PRACOVNÍKA/PRACOVNICI PRO PRODEJ A ROZVOZ.

Místo výkonu práce: Žirovnická 3160/8, Praha 10

Požadujeme: řidičské oprávnění skupiny B – aktivní řidič minimálně 1 rok, práce na 2 směny (krátký a dlouhý týden), orientační smysl, organizační schopnosti, komunikativnost, příjemné vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, zdravotní průkaz.

Nabízíme

Nabízíme: Práci ve stabilní české společnosti na hlavní pracovní poměr nebo brigádu, možnost práce na plný nebo zkrácený úvazek, pracovní doba dle dohody. Dále nabízíme: Paušální stravenky. Mobilní telefon. Příspěvek na penzijní připojištění. Multisport kartu. Odměnu za práci o víkendu. Odměnu za odpracované roky atd.

Náplň práce

Náplň práce: nachystání objednaného zboží, rozvoz služebním vozem po Praze až ke dveřím zákazníka, příjem platby, v mezičase rozvozu: prodej potravin, komunikace a obsluha zákazníků na prodejně, příprava, krájení a doplňování zboží do pultů apod.

NOVÁK MASO - UZENINY, s.r.o.

V Holešovičkách 1450/18
18000 Praha 8
Česká republika

Kontaktní osoba:
Miluše Kellerová   +420 725 263 697