Servisní technik, mzda až 35.000 Kč, jednosměnný provoz Jihlava

Plat: 30000 - 35000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Jihlava, Vysočina
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SOŠ, VOŠ, VŠ, min. 5 let praxe
* výhodou obor elektro, případně strojírenství, dřevařství
* znalost Aj – běžná komunikace
* pečlivost, důslednost, samostatnost, komunikativnost
* trestní bezúhonnost
* pravidelná docházka
* zájem učit se novým věcem

Nabízíme

* nástupní mzda až 35.000 Kč/měsíčně
* 4 týdny dovolené, po 1. roce 5 týdnů dovolené
* práci na HPP do kmenového stavu klient
* příspěvek na penzijní připojištění
* pracovní smlouva na dobu neurčitou
* služební notebook, telefon
* po zaučení i služební automobil
* stravenkový paušál
* možnost stravování

Náplň práce

Nabízíme příležitost ve stabilní firmě. Pokud jste komunikativní a máte zkušenosti se stejnou nebo obdobnou pozicí neváhej nás kontaktovat. Rádi vás přijmeme do kmene.
* práce na PC – Word, Excel, Outlook, Internet
* vyřizování záručních a pozáručních oprav, reklamací
* sjednávání servisních výjezdů, technická podpora
* prodej náhradních dílů
* služební cesty

Místo výkonu práce: Jihlava

O.K. AUTOMOT, s.r.o.

586 01 Jihlava
Česká Republika

Kontaktní osoba:
Petra Štědronská