Skladník, řidič VZV vozíku - Brno

Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Vloženo před 21 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Průkaz na VZV a praxe s manipulací s břemeny alespoň 0,5 roku
Jeřábnické zkoušky a praxe s manipulací s břemeny alespoň 0,5 roku
Práce s těžkými břemeny - praxe alespoň 0,5 roku
manuální zručnost, komunikativnost, schopnost týmové spolupráce
časová flexibilita a ochota učit se novým věcem.

Nabízíme

stabilní pracovní prostředí u české společnosti s dlouholetou tradicí,
odpovídající finanční ohodnocení,
individuální adaptační proces, perspektivu odborného růstu a vzdělávání,
týden dovolené navíc po odpracování jednoho roku ve společnosti
příspěvek na stravování a investiční životní pojištění, zvýhodněné telefonní tarify pro zaměstnance a rodinné příslušníky, dary při životních a pracovních jubileích, příspěvek na dětskou rekreaci, aj.

Náplň práce

ZKL, a.s.

62800 Brno
Česká republika

Kontaktní osoba:
Ing. Veronika Šikulová