Kontrolní dělník - Brno

Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Vloženo před 20 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SŠ vzdělání nejlépe strojírenského typu výhodou, ale ne podmínkou

* praxe v oboru výhodou – provedeme důkladné zaškolení

* pečlivost, samostatnost a spolehlivost

Nabízíme

* stabilní pracovní prostředí u silně exportně zaměřené české firmy s dlouholetou tradicí

* dobré finanční ohodnocení,

* individuální adaptační proces,

* perspektivu odborného růstu a vzdělávání,

* týden dovolené navíc po odpracování jednoho roku,

* příspěvek na stravování a investiční životní pojištění, zvýhodněné telefonní tarify pro zaměstnance a rodinné příslušníky, dary při životních a pracovních jubileích, příspěvek na dětskou rekreaci, aj

Náplň práce

* provádění výrobní kontroly kvality, kontrola funkcí a úplnosti výrobků

* kontrola prvního kusu výrobku vyrobeného po seřízení stroje, provádění měření a mezioperační kontroly

* provádění defektoskopické zkoušky

* kontrola konečné úpravy, konzervace, balení a připravenosti výrobků k expedici

* kontrola platnosti kalibrace pracovních měřidel

* zpracování zápisu o vadách výrobků, rozhodování o neshodných výrobcích

ZKL, a.s.

62800 Brno
Česká republika

Kontaktní osoba:
Ing. Veronika Šikulová