Technik kvality - AJ - Klášterec Klášterec nad Ohří

Lokalita pracoviště: Klášterec nad Ohří, Ústecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* min. SOU / SŠ vzdělání
* Zkušenost na obdobné pozici alespoň 1 rok
* Znalost základních technik kvality, MSA, statistických medot, 8D Report, PPAP, atd.
* Znalost systémů ISO 9001, IATF 16949, ISO 14001, ISO 18001 a ISO 50001
* Anglický jazyk - pokročilá znalost
* Znalost práce na PC - MS Office
* Týmová spolupráce

Nabízíme

* motivující mzda
* stravenky v hodnotě 100 Kč/ den
* 25 dnů dovolené
* po roce příspěvek na penzijní pojištění
* různé příspěvky

Náplň práce

* Komunikace se zákazníky/dodavateli v oblasti uspokojování potřeb a reklamací
* Zlepšování výrobních procesů na základě externích a interních podnětů
* Provádění testů a vstupních kontrol a vyhodnocování výsledků a chybovosti
* Tvorba dokumentace a sestavování reportů do oddělení kvality
* Spolupráce s ostatními odděleními
* Dodržování norem ISO 9001, IATF 16949, ISO 14001, ISO 45001 a ISO 50001 a naplňování Cílů integrovaného systému (kvalita, EMS, BOZP, energie)

Hofmann Personal

Kontaktní osoba:
Nataliie Melnychenko