Operátor výroby Mnichov

Plat: 25500 - 28000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Mnichov, Karlovarský
Aktualizováno před 10 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- manuální zručnost
- zvládnout jednoduché nastavení stroje pomocí klíče a šroubováku
- spolehlivost

Nabízíme

- celková mzda průměrná bez přesčasů cca 27000 Kč
- základní mzda při nástupu 22 000 Kč + obvyklý měsíční bonus cca 2200 Kč
- základní mzda po zkušební době 23500 Kč + obvyklý měsíční bonus 2200 Kč
- příplatky cca 1300 Kč
- roční odměny cca 16000 Kč
- po roce smlouva na dobu neurčitou
- 25 dní dovolené
- příspěvek 6000 Kč/rok do Kafetérie
- příspěvek na dojíždění 2,2 Kč/km
- dotované jídlo
a další benefity

Náplň práce

- obsluhovat a jednoduše nastavovat svěřený výrobní stroj na výrobu nápojů
- doplňovat materiál do stroje

Pracovní doba 12 hod. směny R/N v systému krátkého a dlouhého týdne.

open recruitment s.r.o.

16200 Praha 6
Česká republika

Kontaktní osoba:
Mgr. Jan Moulík