Hledáme elektro projektanta pro fotovoltaické elektrárny Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Naším revírem je zemědělství - živočišná výroba, obnovitelné zdroje energie, zemědělské technologie, robotizace.

Vy se u nás budete se starat o elektro projekci fotovoltaických elektráren.

Práce je vhodná pro kandidáty z celé ČR! Můžete pracovat i z domova a občas pojedete na schůzku s dodavateli apod.
* platné osvědčení vyhlášky 50/78 Sb., velkou výhodou § 10 (samostatné projektování)
* nutné je elektrotechnické vzdělání
* ŘP sk. B - aktivní řidič - budete občas jezdit i na instalace nebo schůzku s dodavatelem
* hodit se Vám bude zkušenost s AutoCAD a orientace v technické dokumentaci
* velkou výhodou budete mít, pokud máte za sebou zkušenosti z obdobné pozice
* znalost AJ není nutná, ale může se hodit

Nabízíme

Ke mzdě počítejte 5 týdnů dovolené, stravenky, roční bonusy.
Nabízíme stabilní práci na HPP a řadu zaměstnaneckých benefitů.

Náplň práce

Připravíte projektovou dokumentaci elektroinstalací pro fotovoltaické elektrárny na všech úrovních + projektování elektrorozvaděčů, umístění technologií atd.
Občas zkontrolujete na místě současný stav, obhlídnete lokalitu, budete se účastnit kontroly.
Budete komunikovat se zákazníky.
S dodavateli budete jednat o technické specifikaci technologií.

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Romana Koudelková   736 482 328