Hledáme mzdové účetní (juniory i zkušené kandidáty) Rokycany

Lokalita pracoviště: Rokycany, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáme posilu s praxí v oblasti personalistiky a mzdového účetnictví (praxe minimálně 1 rok).
Nutná je komunikativní AJ nebo NJ.
Umožníme Vám kariérní růst.
Kancelář máme ve výrobním závodě na Rokycansku
- příprava podkladů k nástupu nového zaměstnance, ukončení PP - zadání dat do mzdového systému (SAP)
- příprava pracovních smluv, mzdových výměrů, dohod, dodatky ke smlouvě
- přihlásíte a odhlásíte zaměstnance na ZP, OSSZ a ÚP
- zpracujete podklady pro mzdy, budete pracovat s docházkovým systémem
- budete pracovat se SAPem
- zpracujete roční zúčtování daní
- poradíte si s neschopenkami, pracovními úrazy, nemocemi z povolání
- budete hlídat periodicitu LP

Nabízíme

- mzda dle Vašich zkušeností - junior/senior
- přispíváme na dojíždění
- dostanete bonus za splněnou docházku
- přispíváme na stravování, dále na penzijko nebo životní pojištění
- můžete čerpat až 6 dní dovolené navíc
- pro sportovní nadšence máme Multisportku

Náplň práce

- znalost zákoníku práce, a mzdové problematiky, zkušenosti z obdobné pozice min. 1 rok
- komunikativní znalost AJ nebo NJ nutná
- ŘP sk. B

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Romana Koudelková   736 482 328