Senior účetní - Jeneč Praha-západ

Lokalita pracoviště: Praha-západ, Středočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Postaráte se o účetní doklady a jejich evidenci.
Budete účtovat a také provádět kontroly.
Zpracujete závěrky.
Budete také spravovat inventarizaci majetku a závazků.
Připravíte podklady pro spolupráci s auditory a daňovým specialistou.
- Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
- Praxe na pozici účetní
- Uživatelskou znalost práce na PC – Word, Excel, Internet
- Výhodou je znalost účetního programu Navision
- Dobré komunikační a organizační schopnosti, odolnost vůči stresu, spolehlivost, odpovědnost, analytické myšlení

Náplň práce

- Zázemí velké, nadnárodní společnosti
- Odpovídající platové ohodnocení a benefity
- Jistotu a perspektivního zaměstnání

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Ing. Martina Kolářová