Obchodník / konzultant Praha

Plat: 30000 - 130000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

"Nenajímáme lidi kvůli dovednostem, ale kvůli jejich postoji. Dovednosti je můžeme vždycky naučit." (Herbert Kelleher)

Ve společnosti Servicia poskytujeme svým klientům odborné finanční služby. Jsme rychle se rozvíjející firma, která mění zavedené pořádky. Pojďte se s námi stát součástí této změny!

Co očekáváme?
- Poctivost a upřímnost
- Líbí se vám rychlost a změny
- Chcete se učit a růst
- Máte silného obchodního ducha
- Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou nebo prokazatelná praxe v oboru

Nabízíme

Co nabízíme?
- Smysluplnou práci, která mění zavedené pořádky
- Pevnou mzdu se zajímavou výkonnostní složkou
- Učení se od profesionálů v oboru
- Zázemí reprezentativní pražské kanceláře

Náplň práce

Co Vás na pozici čeká?
- Péče o stávající klienty
- Budování vztahů s novými klienty
- Osobní a telefonická jednání
- Reprezentace společnosti vůči klientům i obchodním partnerům
- Spolupráce na rozvoji firmy
- Práce s kvalitními technologiemi (Apple, Notion)

Servicia s.r.o.

Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Petr Klasna