Účetní s přesahem do administrativy Praha 9

Plat: 35000 - 38000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha 9, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Min. SŠ vzdělání ekonomického směru, znalost podvojného účetnictví a účetní agendy, včetně příslušné legislativy ČR, mzdy výhodou, aktivní znalost angličtiny (B2), uživatelsky MS Office (zejména MS Excel), SAP výhodou; preciznost, pečlivost, příjemné vystupování, organizační schopnosti, ŘP B

Nabízíme

Různorodá práce pro menší společnost zabývající se distribucí a prodejem sportovního vybavení. Odpovídající ohodnocení (od 35 tisíc - podle zkušeností a odbornosti), stravenky, příspěvek na penzijní připojištění. Velmi atraktivní pracovní prostředí (Praha 9).

Náplň práce

Administrativa a příprava podkladů pro vedení společnosti.
Úkony odborného charakteru v účetní oblasti (účtování v PÚ, příprava podkladů k auditům, daňovým přiznáním, spolupráce s kolegy v zahraničí).

Personal Consult s.r.o.

S. K. Neumanna 1257
50002 Hradec Králové
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lucie Kloučková   774 58 48 28