Dispečer v logistice, až 32 000 Kč + stravné 55 Kč/den, zálohy Beroun

Plat: Až 32 000 Kč měsíčně + stravné 55 Kč/den
Lokalita pracoviště: Beroun, Středočeský
Aktualizováno před 18 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- čistý výpis z rejstříku trestů
- dobrá uživatelská znalost práce na PC
- komunikativnost a profesionální vystupování
- samostatný přístup k práci
- SŠ vzdělání s maturitou
- odolnost vůči stresu
- pojištění odpovědnosti na finanční škody (můžeme zařídit)
- agenturní zaměstnání

Nabízíme

- nástupní mzdu 27 000 Kč, po zkušební době možné osobní ohodnocení až 5000 Kč (tedy celkem až 32 000 Kč měsíčně)
- stravné ve výši 55 Kč/den čistého
- možnost vyplácení průběžných týdenních záloh
- zajímavou práci v zázemí stabilní společnosti vhodnou i pro absolventy

Náplň práce

- administrativní práce na dispečinku (práce na PC, telefonování, běžná administrativní agenda, příjem objednávek, vyřizování e-mailové korespondence s klienty atd., koordinace kurýrů a vozidel)
- efektivní koordinace vytížení vozidel, kontrola činnosti řidičů
- komunikace se zákazníky a kurýry

Pracovní doba: 6:00 - 14:30 nebo 10:00 - 18:30 (dvousměnný provoz), po domluvě lze případně lehce flexibilně upravit.

UNIJOB s.r.o.

Praha 2 - Nové Město
Česká republika

Kontaktní osoba:
Vladimír Pleticha