Skladník/ce - řidič/ka (Plzeň 2)

Lokalita pracoviště: Plzeň, Plzeňský
Aktualizováno před 2 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Oceníte práci, v níž budete v pohybu a hledáte stabilního zaměstnavatele, který podporuje Váš kariérní růst? Máte zkušenost s prací ve skladu a zajímá Vás oblast auto moto?

Jste technicky zdatný/á a máte uživatelskou znalost práce na PC? Ohledně interních systémů Vás plně zaškolíme
Máte zkušenosti s prací ve skladu alespoň v rámci brigády?
Začněte u nás na pozici skladníka a postupně se vypracujte!

Koho hledáme?

fyzicky zdatného/ou kolegu/kolegyni, který/á ocení práci v pohybu
někoho s orientačními schopnostmi a dobrou orientací v prostoru

Nabízíme

CO PRACÍ V LKQ ZÍSKÁTE:

stabilní výdělek a zázemí stabilní společnosti v oboru auto - moto
možný kariérní postup
přátelský kolektiv
příspěvek na stravování - stravenkový paušál
5 dní bonusového volna k zákonné dovolené navíc
zaměstnanecké slevy
Multisport kartu
a mnoho dalších benefitních slev (odměna za doporučení kolegy/ně, vstupy do Aqua Palace a saunového světa, divadla Fidlovačka, Makro karta...)

Pokud Vás pozice zaujala, budeme rádi za zaslání Vašeho životopisu.

Těším se na Vaše reakce!

Náplň práce

ČÍM SE U NÁS BUDETE ZABÝVAT?

příjmem a naskladňováním zboží
přípravou zboží pro denní rozvozy k zákazníkům
kontrolou a inventarizací zboží
organizací a údržbou skladových prostor
občasný zástup za kolegy řidiče

Auto Kelly a.s.

Kontaktní osoba:
Jitka Truchlíková   724 670 233