Pracovníci/ce úklidu – Nové Město na Moravě (výběr pracoviště)

Lokalita pracoviště: Nové Město na Moravě, Vysočina
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• Praxe s úklidem výhodou
• Min. ukončené základní vzdělání
• Manuální zručnost
• Smysl pro pořádek a čistotu
• Pozitivní přístup

Nabízíme

Firma OLMAN SERVICE s.r.o. přijme pracovníky/ce na úklid společných prostor chirurgického nebo gynekologického pavilonu v areálu nemocnice v Novém Městě na Moravě.

Pracovní místo vhodné pro osobu v invalidním nebo starobním důchodu.

Nabízíme:

• Ochranné pracovní prostředky
• Možnost práce na DPP
• Možnost práce na HPP – zkrácený úvazek pro osobu OZP, OZZ
• Pravidelný měsíční příjem/přivýdělek
• Možnost zaměstnaneckých půjček pro OZP
• Náborový příspěvek až do výše 5.000 Kč pro OZP

Náplň práce

Pracovní doba a pracoviště:

• Ranní od 6.00 – 13.30 hodin gynekologický pavilon – nástup ihned
• Odpolední od 14.00 – 18.00 hodin chirurg. pavilon – nástup od 1. 12. 2021

OLMAN SERVICE s. r.o.

Kontaktní osoba:
Lada Doné