Pomocný pracovník. Jednoduchá práce v Holandsku. Bonus 260€! Noordwijkerhout

Plat: 10,34 - 13,12 EUR za hodinu
Lokalita pracoviště: Noordwijkerhout, Zahraničí
Aktualizováno před 9 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- vieme Vás zamestnať aj bez znalosti cudzieho
jazyka
- musíte vedieť jazdiť na bicykli, nakoľko do
práce sa dochádza na firemných
elektrobicykloch, prípadne autom
- ochota rešpektovať iné národnosti či už v
práci, alebo na ubytovaní
- ochota akceptovať charakter
poľnohospodárskej práce
- kandidáti musia byť flexibilný podľa
aktuálnych požiadaviek zamestnávateľa
- dobrá fyzická kondícia
- základná prax s prácou v poľnohospodárstve
je výhodou

Nabízíme

* VIANOČNÉ BONUSY 260€

* nemusíte mať znalosť cudzích jazykov, prax, ani vodičský preukaz

* nízke vstupné náklady

* stabilná práca

* veľa zamestnaných Slovákov a Čechov

* holandská pracovná zmluva, holandské sociálne, zdravotné,
dôchodkové zabezpečenie

* týždenná mzda

* viete si veľmi dobre zarobiť

* ku mzde dostávate dovolenkové peniaze 8,33% (pokiaľ budete
pracovať 1 rok, je to cca ekvivalent 13.ho platu)

* podpora zo strany zamestnávateľa počas celého pobytu v
Holandsku

* pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku

* skvelé referencie od Našich uchádzačov

* zabezpečené ubytovanie od zamestnávateľa (domy, byty), hradené
zamestnancom

* doprava do práce zabezpečená zamestnávateľom (krátke
vzdialenosti na firemných elektrobicykloch, pre dlhšie vzdialenosti
firemné auto)

* viete si uplatniť navrátenie väčšinovej časti nákladov za zdravotné
poistenie

* starostlivosť zo strany zamestnávateľa

Náplň práce

Pre nášho holandského partnera hľadáme URGENTNE ľudí na vnútorné práce s kvetmi a cibuľovinami. Nemusíte mať prax, znalosť cudzích jazykov, ani vodičský preukaz.

* vieme zamestnať mužov, ženy, páry (nevieme garantovať spoločnú prácu)

* jedná sa o prácu na holandskú prac. zmluvu

* vyžaduje sa jemná motorika rúk

* pracuje sa vnútri v halách

POSTUPNE KONTAKTUJEME KAŽDÉHO!

Náplň práce:

* orezávanie kvetov

* balenie kytíc

* triedenie cibuliek na páse

* balenie cibuliek

* treba byť flexibilný podľa požiadaviek zamestnávateľa – pracuje sa v skleníkoch, halách, ale aj v logistike (balenie, …)

Mzda:

* mzda sa odvíja od veku zamestnanca, zaradenia do daňovej skupiny, od počtu odpracovaných hodín v týždni a kolektívnych zmlúv konkrétneho klienta, kde bude zamestnanec pracovať – podľa holandskej legislatívy

* ku mzde sa vypláca príplatok 8,33% - holiday money

* mzda v čistom je cca 1200-1500€/mesiac v čistom už aj po
odrátaní ubytovania, z toho si platíte už len stravu

Podrobné info si prečítajte na našej webke:

Universal Consulting s.r.o.

Trenčín
Slovenská republika

Kontaktní osoba:
Tereza Hanzlíková   00421903250669