Kurýr/ka České Budějovice

Lokalita pracoviště: České Budějovice, Jihočeský
Aktualizováno před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Sháníš adrenalinovou práci?
Zvládneš profesionálně obsluhovat privátní i firemní, často náročnou klientelu?

To jsi u nás vítán!

Jsme česká společnost WE|DO CZ s.r.o., působíme v oboru logistiky a naším cílem je spolehlivé doručení zásilek zákazníků, tedy všem, kteří jsou na konci každé naší cesty a čekají na doručení svého balíku.

Hledáme nejlepší z nejlepších kurýrů pro své stabilní dopravce/partnery nebo pod WEDO CZ s.r.o. se smlouvou na dobu neurčitou.

- Dosažitelná mzda činí až 40.000,– čistého
- Při nástupu nejdéle do začátku prosince a plnění stanovených úkolů nabízíme náborový příspěvek 30.000,–, splatný v rámci prosincové odměny
- Hledáme dlouhodobé spolupracovníky, proto v případě pokračující spolupráce a plnění stanovených úkolů nabízíme za další odpracovaný čtvrt rok odměnu 20.000,–, splatnou v rámci březnové odměny
- Snadný nástup a zaškolení, nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti

Co Vás čeká:
- Odpovědnost za zásilky
- Doručení zásilek koncovým zákazníkům
- Vyzvedávání zásilek
- Komunikace se zákazníky, dispečery a zákaznickou podporou
- Práce se skenerem a hotovostí

A co k tomu potřebujete:
- Dobrou orientační schopnost
- Spolehlivost
- Čistý trestní rejstřík
- Manuální zručnost
- Týmovou spolupráci
- Fyzickou zdatnost

V roce 2022 nás spolu s novým HUBem čeká technologický rozvoj a celkové zkvalitnění servisu WE|DO.
Žádná technologie však nenahradí Tebe, kvalitního kurýra s osobním přístupem k zákazníkovi…

WE|DO CZ s.r.o.

250 66 Zdiby
Česká republika

Kontaktní osoba:
Tereza Jarošová   +420 702 292 631