Prodavač / prodavačka - maso - uzeniny - bistro Praha-Újezd u Průhonic

Lokalita pracoviště: Praha-Újezd u Průhonic, Hlavní město Praha
Vloženo před 17 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• min. výuční list - vhodné i pro absolventy
• praxe, zkušenosti a znalosti v oboru
• PC znalosti
• perfektní znalost ČJ
• spolehlivost, příjemné vystupování, komunikativnost
• znalost masa a uzenin, zkušenosti ve výdeji jídel - výhodou - v případě potřeby, zaučíme

Nabízíme

• práci na HPP v malém kolektivu a příjemném pracovním prostředí, skvělé zázemí a pracovní prostředky
• pracovní doba od pondělí do pátku bez víkendů
• odměny
• možnost dalšího vzdělávání
• firemní pracovní oděvy
• nákup masa a uzenin za zvýhodněné ceny
• a další benefity, které budou sděleny na pohovoru
• zaškolení prodeje
• mzdové ohodnocení 21 000 Kč čistého

Místo práce: Praha - Újezd u Průhonic

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: g.radev@seznam.cz nebo tel.: 777 336 804 - Denis Radev.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 11. 12. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Náplň práce

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je malá rodinná firma RADEV s.r.o., zabývající se především výrobou vlastních uzenin a prodejem masa. Součástí je prodejna masa, uzenin a malé bistro, kde se prodávají naše jídla, hotovky, minutky, saláty, burgery, steaky, nápoje apod.

Více informací o společnosti naleznete na www.radev.cz.

Náplň práce:
• prodej kvalitního masa a uzenin a prodej jídel a nápojů v bistru
• komunikace se zákazníky
• odpovědnosti za svěřený úsek (zařazení v týmu)
• úklid na pracovišti

JOBSYSTEM s.r.o.

Sokolovská 106/42
18600 Praha 8
Česká republika

Kontaktní osoba:
Personální asistentka   +420 721 280 719