Přípravář / přípravářka zakázek Kroměříž

Lokalita pracoviště: Kroměříž, Zlínský
Vloženo před 20 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• SŠ s maturitou (zkušenost ve stavebním oboru - výhodou)
• aktivní práce v tabulkovém procesoru (zpracování poptávek a tvorba nabídek)
• všeobecná znalost práce na PC (prostředí Windows, kancelářský balík, e-mailový klient, webový prohlížeč, práce s PDF dokumenty)
• pečlivost, důslednost, spolehlivost
• pozitivní vztah k obchodu a zákazníkovi, snahu rozvíjet se, ochota učit se nové věci
• organizační schopnosti

Nabízíme

• práci na HPP na dobu určitou
• zajímavé finanční ohodnocení
• jednosměnný provoz v administrativě
• stabilita společnosti s třicetiletou tradicí
• benefity: služební telefon, příspěvek na penzijní pojištění, stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené

Místo práce: Kroměříž

Termín nástupu: leden 2022

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 11. 12. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Náplň práce

Profil společnosti:
Společnost Glasspol, spol. s r.o. je velkoobchod se zaměřením na prodej materiálů na výstavbu inženýrských sítí s celorepublikovou působností. Hledáme posilu našeho kolektivu v Kroměříži jako zástup kolegyně na mateřské dovolené.

Náplň práce:
• tvorba cenových nabídek v oblasti stavebnictví - výstavba vodovodů, kanalizací a komunikací
• spolupráce s dodavateli
• aktivní komunikace se zákazníkem s cílem naplnit jeho požadavky
• administrativní činnost
• příjem poptávek
• realizace objednávek
• poradenství zákazníkům

JOBSYSTEM s.r.o.

Sokolovská 106/42
18600 Praha 8
Česká republika

Kontaktní osoba:
Personální asistentka   +420 721 280 719