Balič údenín, šalátov v Nemecku. Bez jazyka. 65km od Chomutova. Chemnitz

Plat: 11 EUR za hodinu
Lokalita pracoviště: Chemnitz, Zahraničí
Aktualizováno před 9 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Vzhľadom k lokalite je práca vhodná aj pre pendlerov z Českej republiky.

Ak máte záujem o prácu v Nemecku, potrebujete:

- NIEJE POTREBNÁ ZNALOSŤ CUDZIEHO JAZYKA. Akákoľvek znalosť nemeckého alebo anglického alebo poľského jazyka – minimálne na úrovni A1 je výhodou nie podmienkou
- vodičský preukaz a možnosť vycestovať vlastným automobilom (v skupinke) je nutné
- skúsenosti s prácou vo výrobe, potravinárstve, sklade výhodou
- zručnosť, zodpovednosť, precíznosť, chuť pracovať dlhodobo
- fyzická kondícia
- práca vhodná pre mužov, pre ženy, pre páry, pre skupinky

Nabízíme

- umiestnených veľa slovákov a čechov preto nieje nutná znalosť cudzieho jazyka
- vzhľadom k blízkosti českých hraníc, pozícia vhodná aj na dochádzanie z Českej republiky. Pre ostatných pracovníkov zabezpečené pekné ubytovanie.
- teplota na pracovisku je vzhľadom k sortimentu 7-10 stupňov
- zamestnávateľ poskytuje pracovné termo oblečenie
- dobrá mzda, v závislosti od vašich skúseností a flexibilite voči nadčasom
- príplatky za prácu v sobotu
- motivačný denný dochádzkový bonus
- podpora zamestnávateľa aj nás počas Vášho pobytu
- zálohy možné
- práca na Nemeckú pracovnú zmluvu
- dlhodobá práca

Náplň práce

Hľadáme pracovníčky a pracovníkov, ktorí majú chuť pracovať pre rodinnú firmu Richter Fleischwaren GmbH, ktorá ponúka svojim odberateľom kvalitné údenárske výrobky už od roku 1968.
Lokalita je blízko českých hraníc, ideálna práca aj pre pendlerov z ČR (65km od Chomutova)

Nástupy sú každý týždeň po dohode.

Ide o údenárske výrobky (párky, salámy, klobásky...), lahôdkové šaláty.....
Teplota na pracovisku je vzhľadom k sortimentu 7-10 stupňov. Zamestnávateľ poskytuje pracovné termo oblečenie.

Môže sa jednať o kumulované pozície. Náplňou práce je:

- práca na linke/za pasom a podobne
- odoberanie hotových balených výrobkov z linky
- etiketovanie, balenie
- zaskladňovanie/vyskladňovanie hotových výrobkov podľa objednávok
- vstupná/výstupná kontrola
- vedenie evidencie skladových zásob prostredníctvom výpočtovej techniky

Universal Consulting s.r.o.

Trenčín
Slovenská republika

Kontaktní osoba:
Michaela Rozembergová   00421903250669