Strojní mechanik 36000 Ústí nad Orlicí

Plat: 31001 - 36001 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Ústí nad Orlicí, Pardubický
Aktualizováno před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

SOU /SŠ technického směru (strojní mechanik, zámečník, opravář …)

Praxe na obdobné pozici výhodou (výhodou znalost CNC strojů)
Svářečský průkaz výhodou (řezání plamenem)
Manuální zručnost a technické myšlení, spolehlivost, zodpovědnost
Výhodou znalost hydrauliky, pneumatiky
Práce ve 12 hod.směnách (od 6:00 - 18:00, od 12:00 - 24:00), měsíčně cca 15 smě

Nabízíme

Nabízíme:
25 dní dovolené
50 000,-kč náborový příspěvek
mzda až 36 000,-kč
příplatky za práci o víkendu +10% nad rámec zákoníku práce
příplatky za práci přesčas a v noci +5% nad rámec zákoníku práce
dotované stravování v závodní jídelně ve výši 50%
příspěvek na dopravu ve výši 50%
zvýhodněné ceny na lázeňský pobyt pro pojištěnce ČPZP
odměnu za doporučení kolegy 20000,-kč
širokou možnost vzdělávání a osobního růstu

Náplň práce

Náplň práce:

Opravy strojních zařízení
Provádění preventivních kontrol strojních zařízení
Diagnostika technických problémů a návrhy opatření
Podílení se na modernizaci zařízení
Různorodé zámečnické práce

Etimos Human s.r.o.

161 00 Praha 6
Česká republika

Kontaktní osoba:
Renáta Kryštofová