Zámečník – svářeč / 1 směna (až 210 Kč/hod.) #1400 Šternberk

Plat: 32000 - 34000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Šternberk, Olomoucký
Vloženo před 26 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* svářečský průkaz MIG/MAG – výhodou
* praxi v zámečnickém provozu
* smysl pro přesnost
* samostatnost, dochvilnost
* zodpovědný přístup k práci

Nabízíme

* jednosměnný provoz Po-Pá,
* možnost rozšířit si kvalifikaci na jiných pracovištích (laserový pálicí stroj, ohraňovací lis)
* stravenky v hodnotě 80,-Kč
* dovolená 25 dní
* firemní akce
* místo výkonu práce: Šternberk

Náplň práce

* svařování metodou MIG/MAG
* vrtání otvorů, řezání závitů, zahlubování, stříhání – ohýbání plechů
* práce s technickou dokumentací
* příprava, stehování a sváření ocelových konstrukcí
* montážní práce – kompletování hotových výrobků
* rozměrová samokontrola – dle výkresu a pomocí základních měřidel

Jobs Contact Consulting, s. r. o.

120 00 Praha 2 – Nové Město
Česká republika

Kontaktní osoba:
Martina Karolová