Operátor/ka výrobní linky/výr. zmrzliny (až 28.000Kč) #1401 Kožichovice

Lokalita pracoviště: Kožichovice, Vysočina
Vloženo před 20 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* min. vyučen v jakémkoliv oboru
* vhodné i pro absolventy (zaučíme)
* manuální zručnost, dobrý zdravotní stav
* ochota pracovat v třísměnném provozu
* spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, samostatnost
* schopnost jednání s lidmi a schopnost týmové práce

Nabízíme

* mzdové rozpětí – 21.000 – 28.000 Kč
* 13. plat
* výkonnostní odměny + měsíční odměny
* nadstandardní příplatky
* příspěvek na životní pojištění
* stravenkový paušál
* zaměstnanecké slevy na podnikové prodejně
* nástup od ledna 2022
* lokalita: Třebíč

Náplň práce

* obsluha výrobní linky při výrobě zmrzliny
* obsluha freezerů a ostatních strojů
* zajištění jejich přípravy, nastavení funkčnosti
* kompletace, balení výrobků a jejich odvoz do skladu hotových výrobků
* práce na 3 směny

Jobs Contact Consulting, s. r. o.

120 00 Praha 2 – Nové Město
Česká republika

Kontaktní osoba:
Martina Karolová