Investiční specialista pro polský trh Praha

Plat: 40000 - 50000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha , Hlavní město Praha
Aktualizováno před 15 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho významného klienta, makléřskou společnost hledáme vhodného kandidáta na pozici Investiční specialista pro polský trh.

Pracovní náplň
• Poskytování profesionálního zákaznického servisu přes telefon, email, chat.
• Udržování vztahů se zákazníky
• Informování zákazníků o produktech nabízených společností

Požadujeme
• Zkušenosti se zákaznickým servisem na kapitálových trzích
• Zkušenost se zákaznickým servisem
• Komunikační schopnosti
• Komunikativní AJ
• Komunikativní PJ
• Schopnost samostatně řešit projekty
• Znalost investičních produktů
• Cílevědomost
• Proaktivní přístup

Nabízíme
• Práci v dynamickém prostředí makléřské společností
• Fixní mzdu + bonusy a mnoho dalších benefitů
• Podporu od zkušenějších kolegů
• Intenzivní vzdělávání v polštině a angličtině
• Příležitost pro kariérní postup na kapitálových trzích
• Přátelskou a podpůrná atmosféra v týmu
• Teambuildingové aktivity
• Rozpočet na vzdělávání
• Lokalita pracoviště Praha 6

V případě zájmu mi zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

JOBSTART s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lucie Hřebenářová   605 588 885