Skladník s praxí na VZV, ranní + odpolední směny, až 29 000 Kč! Kolín

Plat: 25000 - 29000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Kolín, Středočeský
Aktualizováno před 2 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* čistý výpis z rejstříku trestů

* spolehlivost, přiměřenou fyzickou zdatnost

* praxe s VZV podmínkou (nemusí být platné oprávnění)

* uzavření pojistky pro případ způsobené škody na zásilce - KOMPLETNĚ VYŘÍDÍME

* zpočátku agenturní zaměstnání

Nabízíme

* nástupní mzdu 25 000 Kč + v případě spokojenosti osobní ohodnocení, až 4000,- (tedy mzda až 29 000 Kč měsíčně)

* vyplácení průběžných týdenních záloh

* příspěvek na stravu ve výši 55 Kč čistého denně

* kompletní vyřízení administrativní agendy s pojišťovnou v případě škodní události většího rozsahu

* po čase možnost přechodu do kmenového stavu

* nástup ihned či po dohodě kdykoli

Náplň práce

Náplň práce:

* obsluha VZV

* vykládky a nakládky přepravních vozidel

* skenování a třídění zásilek

* manipulační a úklidové práce ve skladu

Pracovní doba - dvousměnný provoz:

* ranní směny: 05:00 - 13:30 hod.

* odpolední směny: 13:00 - 21:30 hod.

* 1x za 14 dní soboty: dopoledne na cca 4 hodiny

UNIJOB s.r.o.

Praha 2 - Nové Město
Česká republika

Kontaktní osoba:
Vladimír Pleticha