Jeřábník / Vazač- Nástupní čistá měs.mzda 25 000 Kč Kopřivnice

Plat: 25000 - 35000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Kopřivnice, Moravskoslezský
Aktualizováno před 7 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- praxe
- vyučení
- samostatnost
- znalost výkresové dokumentace
- směnnost

Nabízíme

Pro našeho významného klienta v oblasti automotive v Kopřivnici hledáme šikovné, spolehlivé, dochvilné a pracovité lidi, kterým nevadí práce na směny.

- práce na HPP
5 týdnu dovolené
- osobní ohodnocení
- stravenky
- možnost přesčasů
- nadstandartní příplatky
-zajištění ubytování
- možnost profesního růstu

Náplň práce

- ovládání velkého mostového jeřábu z kabiny výhoda
- praxe a průkaz (jeřábnický, vazačský); propadlý/možnost obnovení
- samostatnost; práce v směnném režimu-

ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.

Karlovy Vary
Česká republika

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227   720986676