Manažer obchodní sítě Červený Kostelec

Plat: 50000 - 70000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Červený Kostelec, Královéhradecký
Aktualizováno před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

M/Ž, SŠ/VŠ obchodního typu; praxe ve vedoucí obchodní pozici min. 2 roky; zkušenosti v oblasti rychloobrátkového zboží; znalost principu fungování MLM výhodou;

* výborná znalost práce na PC (Word, Excel)

* výborné komunikační schopnosti, reprezentativní vystupování

* výborné organizační schopnosti

* iniciativní přístup k vykonávané pozici

* ochota se sebevzdělávat a seberealizovat

* řidičský průkaz sk. „B“

Nabízíme

* mzda od 50.000,-Kč do 70.000,-Kč dle dosavadních zkušeností

* motivační finanční ohodnocení

* práce na hlavní pracovní poměr

* práce v příjemném kolektivu v rychle se rozvíjející společnosti

* notebook, mobilní telefon

* stravenky ve výši 100,-Kč/odpracovaný den plně hrazené zaměstnavatelem po zkušební době

* příspěvek na penzijní / životní pojištění po odpracování 1 roku

Náplň práce

* zastřešení týmu obchodních zástupců na území celé ČR

* komunikace a řešení požadavků zákazníků, školení a prezentace novinek společnosti

* školení a prezentace principu MLM pro poradce

* motivování stávajících zákazníků a poradců

* předkládání návrhů na rozvoj obchodní sítě

* tvorba obchodních manuálů a videí pro zákaznickou síť

* spolupráce s oddělením obchodu, marketingu, nákupu, vývoje a kvality

* úzká spolupráce s vedením společnosti

* spolupráce na tvorbě obchodního plánu, reporting, příprava podkladů pro obchodní úsek

Personal Consult s.r.o.

S. K. Neumanna 1257
50002 Hradec Králové
Česká republika

Kontaktní osoba:
Alena Lhotáková   777 136 052