Od januara / Stavební elektrikář Hohenstadt jižní Německo

Plat: 66000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Hohenstadt, Zahraničí
Aktualizováno před 2 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

německý jazyk - základní komunikativní úroveň, praxe v oboru min. 2 roky.

Nabízíme

Německá pracovní smlouva - německý zaměstnavatel (smlouva na dobu neurčitou)
25 dní dovolené ročně
Vánoční bonus (po zkušební době)
úrazové pojištění, sociální pojištění, zdravotní pojištění
jednorázový příspěvek na tankování ve výši 50 eur.
roční bonus za docházku bez nemocenské
kontaktní osoba v rodném jazyce (čeština/slovenština)
přídavky na děti - pomůžeme vám s jejich vyřízením.
ubytování (jednolůžkový pokoj, internet, pračka, společná kuchyně, koupelna, max. počet 4-6 osob v
domě)
Časový účet (nepovinné)

Náplň práce

Rozvody
Uvedení elektrického zařízení do provozu
Instalace video zařízení, zvonků
Drážkování kabelů a vrtání do stěn podle potřeby pro vedení kabelů
Zapojení a instalace zástrček, vypínačů, požárních hlásičů atd.
Instalace svítidel
Řešení problémů

Humanus Personalservice GmbH

86720 Nördlingen
Německo

Kontaktní osoba:
Jozef Varga