Specialista produktového školení - elektrotechnika Pardubice

Lokalita pracoviště: Pardubice, Pardubický
Vloženo před 19 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření - ideálně elektro
výborná znalost anglického jazyka podmínkou, znalost španělštiny nebo němčiny výhodou
velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
zkušenosti s přípravou školících materiálů výhodou
znalosti v oblasti elektrotechniky (vyhláška 50)
orientace v oblasti informačních technologií výhodou
kreativní myšlení, aktivní přístup
ochota častých a dlouhodobých cest do zahraničí

Nabízíme

Po zapracování možnost cestování minimálně 6 měsíců v roce. Nejen evropské státy jako Slovensko, Bulharsko, Maďarsko, Polsko, Německo, ale především Čína, Indie, Indonésie. Vždy cca na 2 týdny.

Dále nabízíme:

zkrácený pracovní týden (37,5 hod. )
pružnou pracovní dobu (pevná část 9:00 – 14:00 hod.)
mobilní telefon, notebook
příspěvek na stravné, Multisport kartu, MOL palivovou kartu
4 týdny dovolené + 1 týden volna navíc (kombinace sick days a vánočního odpočinku)
parkoviště pro zaměstnance i snadnou dopravní dostupnost linkou MHD
přístup ke špičkovému technologickému know-how
přátelský pracovní kolektiv a lidský přístup ve společnosti s tradicí 30-ti let na českém a dnes především na světovém trhu radarové techniky

Náplň práce

příprava školících materiálů (prezentace, krátká instruktážní videa apod.)
realizace uživatelských školení obsluh radiolokační techniky pro tuzemské a zahraniční zákazníky v ČR i zahraničí
péče o zákazníky v průběhu pobytu v ČR (zajištění ubytování, transferů apod.)
zajištění tlumočení a překladů

FreeCon s.r.o.

41501 Teplice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jiří Miča   +420 731 488 853