Elektromechanik údržby / Údržbář ÚstÍ nad Labem

Lokalita pracoviště: ÚstÍ nad Labem, Ústecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SOU, nejlépe vzdělání v oboru mechanik seřizovač
nebo jiném technickém oboru
* Požadovaná praxe v oboru
* Odborná způsobilost dle vyhlášky č.50/1978 Sb. §6
* Manuální zručnost a týmová spolupráce
* Ochota učit se, pečlivost, flexibilita
* Komunikativní a organizační dovednosti

Nabízíme

* Zajímavou práci v nově postavené fabrice a s
novým vybavením i novými stroji
* Pracovní poměr na dobu určitou s možností
prodloužení
* 5 týdnů dovolené
* Stravenky v hodnotě 90,-Kč
* Zajímavé mzdové ohodnocení + výkonnostní
bonusy
* Každoroční navyšování mezd
* Rodinnou atmosféru a dobrý kolektiv v menší
firmě, individuální přístup
* Mezinárodní tým - pokud máte chuť, procvičíte si u
nás všechny světové jazyky :)
* Práci v čistém, příjemném prostředí s možností
parkování v areálu závodu
* Možnost osobního i odborného růstu ve
společnosti, kde se používají moderní metody k
řízení firem
* Dostupnost pracoviště z Ústí nad Labem a Teplic

Náplň práce

* Opravy a údržba strojního zařízení
* Samostatně technicky analyzovat a následně řešit vzniklé závady na strojním zařízení
* Schopnost navrhovat preventivní opatření vedoucí k větší spolehlivosti výrobních linek
* Péče o výrobní zařízení, strojní vybavení a jiné periferní nářadí společnosti
* Dodržování 5S (čistoty a pořádku) na pracovišti
* Dodržování platných vyhlášek a předpisů v rámci své působnosti
* Technická práce v režimu krátký/dlouhý týden 12h směna

Hofmann Personal

Kontaktní osoba:
Nataliie Melnychenko