Mistr údržby ÚstÍ nad Labem

Lokalita pracoviště: ÚstÍ nad Labem, Ústecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SŠ / SOU v oboru elektro, strojní mechanik nebo
zámečník
* zkušenost s vedením lidí ve výrobní údržbě
* manuální a řemeslnou zručnost
* týmového ducha a přirozenost lídra
* zodpovědný přístup k práci
* odborná způsobilost v oboru Vyhl. 50/1978 Sb.
výhodou
* praxe ve výrobních závodech podmínkou, a v
automotive výhodou

Výhodou bude, pokud budete umět:
* jazyková vybavenost (Aj a/nebo NJ) alespoň
základní pro komunikaci s dodavateli
* jiná osvědčení / certifikáty platná pro daný obor výhodou

Nabízíme

* férového šéfa
* možnost profesního růstu
* spoustu příležitostí ke zlepšení
* vytvořit si tým a prostředí, které vám umožní dosažení
cílů
* finanční ocenění, které si zasloužíte
* nástup možný ihned po vyřízení vstupní lékařské prohlídky

Náplň práce

* navrhování, dodržování a realizování aktivit, které povedou k dosažení nastavených cílů
* budete organizovat a řídit údržbáře při provádění oprav a údržeb
* postaráte se o to, že plány budou dodržovány a budou dávat smysl
* povedete smečku údržbářů, kterým zajistíte podmínky (technické, administrativní a materiální) pro vykonávání
zadaných úkolů a zároveň si pohlídáte, že úkoly byly splněny. Oni na oplátku udělají, co vám na očích uvidí. :)
* poperete se s poruchami a zajistíte jejich rychlé vyřešení
* s týmem zajistíte pořádek na dílně, v dokumentaci i v náhradních dílech. Abychom vše měli po ruce, když to
budeme potřebovat
* naše práce začíná po rychlé opravě zařízení. Proto budete provádět analýzy poruch a navrhovat a realizovat
opatření, které zabrání jejich opakování
* zajistíte dodržování nastavených pravidel EHS
* pomůžete šéfovi se zajištěním požadavků IATF a VDA 6.3
* zajištění chodu výroby je pro Vás prioritou a uděláte pro to maximum možného
nebojíte se výzev a neutíkáš před problémy
* jste týmový hráč
* máte chuť posunovat věci dopředu
* umíte převzít odpovědnost za svá rozhodnutí

Hofmann Personal

Kontaktní osoba:
Nataliie Melnychenko