Unity 3D Developer (junior/senior) Brno-Brno Město

Lokalita pracoviště: Brno-Brno Město, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro světového lídra v oblasti virtuální reality, který nabízí platformu na kognitivní výcvik vrcholových sportovců, hledáme kolegu na pozici Unity Developera.
Pozice je vhodná pro juniory i seniory.

Co Tě čeká?
   •  vývoj virtuálního sportovního simulátoru v Unity 3D (hokej, tenis)
   •  rozvoj chování NPC hráčů, multiplayer, game logic, UI a networking, lighting, animace
   •  optimalizace a udržování herního systému + opravy chyb
   •  implementace nových herních funkcí
   •  úzká spolupráce s ostatními vývojáři

Co bys měl znát/mít?
   •  Unity3D a C#
   •  komunikativní angličtinu - šéf je cizinec

Výhodou
   •  OOP včetně schopnosti návrhu objektového modelu
   •  Photon Unity Networking
   •  dobrá znalost animací v Unity
   •  praxe v publikování Android aplikací
   •  znalost implementace Bluetooth komunikace pro Android

Co u nás najdeš?
   •  95% REMOTE (po zkušební době 1 za měsíc v kanceláři v Brně)
   •  zkušený tým, který spolupracuje s hráči a trenéry NHL
   •  spoustu zajímavé práce
   •  spolupráce na HPP nebo IČO

mBlue Czech, s.r.o.

158 00 Praha 5 - Jinonice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Alena Šuttová