Procesní inženýr Kopřivnice

Lokalita pracoviště: Kopřivnice, Moravskoslezský
Vloženo před 16 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* znalost nástrojů procesního inženýrství
* zkušenosti z obdobné pozice ve výrobní společnosti (technologie, procesní inženýrství...)
* anglický jazyk na komunikativní úrovni
* komunikativnost, technické myšlení
* znalost systému SAP výhodou

Nabízíme

* nástup ihned do kmene společnosti
* po roce smlouva na neurčito
* 25 dní dovolené
* pružná pracovní doba
* propracovaný systém benefitů (dotované stravování, příspěvek na penz. připojištění, sick days, prémie...)
* možnost kariérního růstu

Náplň práce

* efektivní nastavení nových a zlepšování stávajících výrobních procesů
* snižování nákladů pro nové i zaběhlé projekty
* snižování zmetkovitosti výroby
* využívání nástrojů procesního inženýrství (6sigma, štíhlá výroba, FMEA, Control plan, vývojové diagramy, 6S)
* tvorba a aktualizace výrobní dokumentace (pracovní instrukce, SAP, JIRA)
* přenos zákaznických požadavků do výroby
* školení zaměstnanců nových procesů a postupů

Comac jobs Ostrava

Těrlicko
Česká republika

Kontaktní osoba:
Veronika Procházková   +420 725 480 972