Skladník/skladnice Plzeň

Plat: 23000 - 28000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Plzeň, Plzeňský
Aktualizováno před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Základní znalost práce na PC - příjemky/výdejky materiálu a zboží,
samostatnost, odpovědnost, chuť učit se novým věcem, smysl pro pořádek,
platný průkaz VZV není podmínkou, vyškolíme Vás.

Nabízíme

Mzda s pravidelným navyšováním,
Bonusy, čtvrtletní odměny, příspěvek na penzijní připojištění až 1000 Kč/měsíc,
Práce ve dvousměnném provozu v zateplené hale a čistém prostředí,
5 týdnů dovolené, 3 dny "sick day",
Cafeterie Sodexo, dotované stravování v závodní jídelně atd.

Náplň práce

Třídění a zakládání výrobků, materiálu,
příprava materiálu pro výrobu, zpracování evidence v informačním systému,
vyskladnění a příprava výrobků pro vývoz z firmy.

Wikov Gear s.r.o.

Tylova 1
Plzeň
Česká republika

Kontaktní osoba:
Andrea Svěcená   + 420 724 500 602