KAM/OZ - Anesteziologické přístroje / Čechy Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro významnou distribuční společnost působící v regionu CZ, SK, PL,HU v odvětví Medical Devices, hledáme schopného kandidáta na pozici produktově-prodejní specialista anesteziologie pro region Čechy.
• SŠ/VŠ vzdělání ideálně medicínského směru (biomedicína, zdravotnictví, ...)
• nutné znalosti v oblasti anesteziologie a nebo všeobecného lékařství, schopnost komfortně se pohybovat v nemocničním prostředí
• komunikativní znalost AJ (komunikace se zahraničními výrobci + školení)
• Znalost práce na PC (MS Office)
• Řidičský průkaz skup. B - aktivní řidič (důležitá ochota cestovat- vícedenní pobyty na hotelech po ČR)
• Schopnost rychle se učit a získané vědomosti aplikovat v praxi
• Dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti
• Vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita, samostatnost
• Extrovertní osobnost

Nabízíme

• Příjemné pracovní prostředí a práci s prestižními produkty
• Možnost odborného růstu, možnost seberealizace
• Firemní vzdělávací program
• Nadstandardní preventivní závodní zdravotní péče
• Telefon, notebook, automobil
• Stravenky a 5 týdnů dovolené
• Motivační individuální hodnocení
• Nástup: ihned

Náplň práce

• Prodej zdravotnických technologií
• Samostatná práce na svěřených případech
• Aktivní akvizice nových klientů
• Komunikace s lékaři a nemocnicemi
• Zaučování lékařů a zdravotnického personálu (praktické workshopy)
• Prezentace nových výrobků a metod
• Účast na školeních a seminářích

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lenka Píchová