Mistr logistiky - 3 směnný provoz Mladá Boleslav

Plat: 40000 - 45000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Mladá Boleslav, Středočeský
Aktualizováno před 10 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• SOU/SŠ ideálně v oboru strojním
• praxi na pozici mistra alespoň 2 roky
• zkušenosti a schopnosti vést tým
• dobré komunikační a organizační schopnosti
• trpělivost a ochotu hledat řešení
• samostatnost a zodpovědnost
• uživatelskou znalost PC (Excel, Word, Helios – výhodou)
• zkušenosti v automobilovém průmyslem budou výhodou

Nabízíme

• odpovídající finanční ohodnocení
• podporu svého nadřízeného
• dlouhodobou perspektivu v prosperující české společnosti
• přátelský kolektiv
• stravenky

Náplň práce

• koordinace týmu skladníků v rámci provozu a motivace k lepším výsledkům
• personální zajištění směny
• sledování stavů na skladě materiálů, obalů a hotové výroby,
• provádění namátkových inventur
• dodržování a kontrola BOZP na pracovišti
• organizace výroby v úzké spolupráci s nadřízeným
• spolupráce s personální agenturou a komunikace pokrytí směn
• aktivní řešení mimořádných situací
• návrhy na zlepšení a odstraňování zjištěných nedostatků na pracovišti
• spolupráce s oddělením výroby, kvality a technologií a s obalovým specialistou
• zpracovávání požadované dokumentace
• podílí se na řízení přeprav a zajišťuje optimalizaci dopravy

Peopledrive

Doksy
Česká republika

Kontaktní osoba:
Petra Nedvědová