Quality Engineer v automotive Hradec Králové

Lokalita pracoviště: Hradec Králové, Královéhradecký
Vloženo před 16 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

SŠ, VŠ strojírenského, technického směru nebo managementu kvality
komunikativní znalost AJ
praxi na obdobné pozici automotive
technické a analytické myšlení, aktivní přístup k práci, zodpovědnost, flexibilitu
velmi dobrou znalost práce na PC
řidičský průkaz skupiny B, ochota cestovat
znalost norem VDA 6.3., ISO 9001, IATF 16949 výhodou
znalost metod kvality ( G8D, 5WHY, PDCA, VDA 2, PPAP)
organizační a řídící schopnosti

Nabízíme

zázemí dlouhodobě prosperující české výrobní společnosti v oboru automotive
motivační mzdové ohodnocení
jistota stabilního zaměstnání
zaměstnanecké výhody a benefity (5 týdnů dovolené, závodní jídelnu v areálu společnosti, příspěvek na stravování)
sleva na firemní výrobky

Náplň práce

Co bude patřit mezi Vaše hlavní úkoly?

reklamační řízení se zákazníkem
komunikace se zákazníkem
řízení týmu pro analýzu příčiny a stanovení opatření
zpracování G8D
dozor nad nápravnými opatřeními z reklamací
provádění auditů (procesu, systému)
podpora při externích auditech
tvorba a prezentace analýz a zpráv
příprava vzorkování se zákazníkem dle PPAP nebo VDA 2
účast v týmu pro nové projekty

FreeCon s.r.o.

41501 Teplice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jiří Miča   +420 731 488 853