Elektronik v automotive Hradec Králové

Plat: 35000 - 40000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Hradec Králové, Královéhradecký
Vloženo před 17 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Co od Vás očekáváme?
- SOU nebo SOŠ elektrotechnického nebo technického směru
- znalost výrobní elektroniky a robotiky
- odbornou způsobilost dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. výhodou
- aktivní přístup k práci, zodpovědnost, flexibilitu
- uživatelskou znalost práce na PC
- řidičské oprávnění skupiny B výhodou

Nabízíme

Co Vám nabízíme?
- zázemí dlouhodobě prosperující české výrobní společnosti v automotive
- jistotu stabilního zaměstnání
- zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, závodní jídelna v areálu
společnosti, příspěvek na stravování)
- slevu na firemní výrobky
Kdy můžete nastoupit?
- ihned nebo dohodou

Náplň práce

Náplň práce:
- zajišťování plynulého chodu výrobních linek
- opravy a seřizování/ programování elektro zařízení
- plnění plánu oprav
- zajišťování externích oprav strojů a zařízení
- řešení okamžitých výpadků a poruch na zařízení výrobních linek
- proškolení obsluh na příslušné výrobní operace
- zpracování technické dokumentace
- vedení karet údržby
- spolupráce na inovačních projektech a na modernizaci strojních zařízení

FreeCon s.r.o.

41501 Teplice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jiří Miča   +420 731 488 853