Samostatná účetní/Vedoucí účetního oddělení Praha

Plat: 40000 - 75000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro stabilní a dynamickou společnost, z odvětví distribuce zdravotní techniky, hledáme šikovnou samostatnou účetní/zástupce vedoucí účtárny, která by se v budoucnu posunula na pozici vedoucí účtárny!
•Praktická znalost všech operací v podvojném účetnictví obchodní a servisní organizace
•Schopnost dělat samostatně měsíční závěrky DPH a schopnost dělat závěrky fiskálního roku v externě auditované společnosti
•Administrativní znalost agendy skladového hospodářství a logistiky dopravy
•Povědomí o importních a exportních operacích (nákup a prodej zboží a služeb ze zahraničí a do zahraničí)
•Povědomí o celní agendě a Intrastatu
•Schopnost řídit kolektiv

Nabízíme

* Příjemné pracovní prostředí a práci s prestižními produkty
* Možnost odborného růstu, možnost seberealizace
* Motivační individuální hodnocení
* Nástup ASAP

Náplň práce

* odpovědnost za správnost vedení účetnictví společnosti
* koordinace týmu účetního oddělení
* zodpovědnost za měsíční a roční závěrky
* evidence a účtování majetku
* zpracování daňových přiznání
* zpracování statistických výkazů
a další...

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lenka Píchová