OZ/kaM – zobrazovací technika (RTG, CT, mamografy.) Praha

Plat: 70000 - 100000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta jednoho z nejvýznamnějších distributorů špičkové zdravotnické techniky v regionu CZ, SK, HU, HR hledáme šikovného kandidáta s technický nebo zdravotnickým vzděláním na složitou obchodně technickou pozici
Nutností je:
• VŠ vzdělání technického nebo zdravotnického vzdělání
• Schopnost porozumět složitým zdravotnickým zařízením a složitému zdravotnickému oboru
• AJ na úrovni B2
• Velký obchodní talent a tah na branku podpořený dostatečnou inteligencí a schopností jednat na nejvyšších úrovních ve zdravotnictví
• Výhodou je zkušenost s prodejem v oblasti Medical Device
• Zajímavou zkušeností je i prodej robotických nebo automatizačních výrobních systémů
• Velká míra časové nezávislost a ochota cestovat po regionu ČR

Nabízíme

Klient nabízí:
• Vysoce motivující finanční ohodnocení jak v základu, tak na bonusech
• Zázemí jednoho z nejsinějších distributorů v segmentu MD
• Zapojení do firemního odborného vzdělávání – toto není bonus, ale spíše nutnost
• Nadstandardní zdravotnická preventivní závodní péče poskytovaná ve zdravotnickém zařízení univerzitního typu
• Práci na vysoce sofistikovaných lékařských zařízeních5
• 5 týdnů dovolené, příspěvky na stravování, služební automobil

Náplň práce

Náplň práce:
• Komunikace se stávajícími uživateli (specializovaná nemocniční zařízení) RTG, CT, mamografů, kde má distributor instalace
• Zjišťování jejich spokojenost, nabídka nových, a nebo aktualizovaných produktů
• Hledání nových obchodních příležitostí v segmentu státního a privátního zdravotnictví – granty, výběrová řízení
• Koordinace všech obchodních činností v rámci obchodního týmu (jde o prodej techniky v řádech desítek Mio) a logistiky

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lenka Píchová