Svářeč kovů - zámečník - stehař - náborový příspěvek 25.000 Dolní Benešov

Plat: 27000 - 35000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Dolní Benešov, Moravskoslezský
Aktualizováno před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

2 směnný provoz
vyučení v oboru zámečník (svářeč), popř. příbuzný technický obor
zkušenost se stehováním, pálením a rovnáním svařenců
orientace v technických výkresech a svařovací dokumentaci
základní kurz svařování, paličský průkaz
jeřábnický a vazačský průkaz výhodou
praxe v oboru min. 1 rok

Nabízíme

Celková mzda v rozpění 27.000 – 35.000 CZK
Osobní ohodnocení ve výši až 5.000 CZK
Náborový příspěvek ve výši 25.000 CZK / vyplaceno po zkušební době
25 dní dovolení
2 dny volno (sick days)
Podpora penzijního připojištění
Stravenkový příspěvek ve výši 50 CZK / den
Výhodné telefonní tarify aj.

Náplň práce

Pro společnost orientující se na výrobu technologických a průmyslových celků dodávaných do celého světa hledáme zaměstnance na pozici SVÁŘEČE KOVŮ – zámečník – stehař.

Popis pracovní činnosti:
stehování dílců a svařenců dle výkresové dokumentace
pálení a rovnání dílců a svařenců plamenem

Lead - Project Advices s.r.o.

Dobrá
Česká Republika

Kontaktní osoba:
Petra Tejnorová