Mistr svařovny - nástup do kmene Dolní Benešov

Plat: 35000 - 45000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Dolní Benešov, Moravskoslezský
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

2 směnný provoz
vyučení v technickém oboru
znalost technologie svařování
praxi v podobné oblasti výhodou
orientace v technických výkresech a normách
uživatelská znalost práce na PC
komunikační dovednosti, organizace práce nutností

Nabízíme

celková mzda v rozpění 35.000 – 45.000 Kč
osobní ohodnocení ve výši až 5.000 Kč
25 dní dovolení
2 dny volno (sick days)
podpora penzijního připojištění
stravenkový příspěvek ve výši 50 Kč/ den
výhodné telefonní tarify aj.

Náplň práce

Pro společnost orientující se na výrobu technologických a průmyslových celků dodávaných do celého světa hledáme zaměstnance na pozici MISTRA svařovny.

Popis pracovní činnosti:
vedení svěřeného úseku výroby (svařovna) a organizace plánování směn
plnění výrobních úkolů a odpovědnost za jejich realizaci
kontrola práce podřízených, dodržování BOZP, řízení dokumentace a evidence
realizace zakázek v termínu, sledování nápravných opatření a jejich plnění
spolupráce s konstruktéry, mistry, inženýry atd.

Lead - Project Advices s.r.o.

Dobrá
Česká Republika

Kontaktní osoba:
Petra Tejnorová