Obsluha lisu - pouze dvě směny - bez nočních Třinec

Plat: 22500 - 32000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Třinec, Moravskoslezský
Vloženo před 13 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- výuční list nebo maturitu ve strojním oboru (SOU, SŠ s maturitou) výhodou
- zodpovědný a pečlivý přístup k práci
- ochotu pracovat ve dvousměnném provoze

Nabízíme

- PRÁCE VHODNÁ I PRO ABSOLVENTY
- STABILNÍ PRÁCE POUZE NA DVĚ SMĚNY (bez nočních) S VOLÝMI VÍKENDY
- mzdu dle zkušeností a délky praxe – 22 500 – 32 000 Kč
- nadstandartní příplatky
- osobní ohodnocení po zaučení – 3000 Kč/měsíc
- letní a vánoční prémie
- dotované stravování
- 25 dní dovolené za rok
- možnost dalšího seberozvoje a kariérního růstu
- prohlídka provozu samozřejmostí

Náplň práce

- obsluha lisů
- seřízení a nastavení výrobního stroje
- kontrola chodu stroje
- čištění a údržbě
- kontrola a měření hotových výrobků

Comac jobs Ostrava

Těrlicko
Česká republika

Kontaktní osoba:
Marek Badura   +420 737 894 721