Fakturantka LS Rumburk

Lokalita pracoviště: LS Rumburk, Ústecký
Aktualizováno před 12 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• VŠ nebo SŠ vzdělání ekonomického směru;
• zkušenosti v oblasti fakturace či účetnictví výhodou;
• řidičský průkaz skupiny „B" - aktivní řidič;
• uživatelská znalost PC (Microsoft Office - Outlook, Word, Excel, internet);
• osobní předpoklady: komunikativnost, samostatnost, důslednost, pečlivost, spolehlivost, ochota ke spolupráci, loajalita, flexibilita.

Nabízíme

• mzdu dle kvalifikace kandidáta, roční odměny;
• systém benefitů (penzijní připojištění, životní pojištění, stravné, FKSP - osobní účty, 200 hodin dovolené);
• PP na dobu určitou.

Náplň práce

• zodpovědnost za platby EET, předání dokumentů k účetním závěrkám;
• zajištění prakticky i metodicky provoz datové schránky OJ;
• administrativa;
• zajištění účetní evidence, účtování vnitropodnikových převodů a pohybů;
• vyhodnocení plnění dodávkových akcí, včetně zpeněžení dříví;
• kontrola evidence výroby a odvozu dříví (program MVO);
• spolupráce na přípravě podkladů a administrace aukčního prodeje dříví;
• vyhotovování průvodních dokladů k dodávkám dříví;
• plnění dalších povinností vyplývajících z vnitřních a obecně platných právních předpisů.

Lesy České republiky, s.p.

500 08 Hradec Králové 8
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lenka Voláková