Administrátor/ka projektu (OPZ) Praha na dobu určitoou

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 16 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Požadujeme:
VŠ vzdělání Bc. nebo VOŠ
velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office, zejm. Word, Excel, PowerPoint; Internet)
komunikační schopnosti a dovednosti, včetně dobré vyjadřovací schopnosti v písemném projevu
organizační schopnosti
vítána zkušenost s administrací projektů financovaných z OP Zaměstnanost

Předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka podle § 4 zákona č. 312/2002 Sb.: fyzická osoba, která dosáhla věku 18 let, občan České republiky nebo cizí státní občan s trvalým pobytem v České republice, který ovládá český jazyk, plná svéprávnost, bezúhonnost.

Nabízíme

platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. v platové třídě1) 10, struktura platu: základní plat (21.260 Kč až 31.240 Kč podle započitatelné praxe), osobní příplatek po zkušební době (do výše 15.620 Kč), mimořádné odměny podle dosažených pracovních výsledků
pružnou pracovní dobu, možnost občasné práce z domova
5 týdnů dovolené, 3 dny indispozičního volna
podporu profesního i osobního rozvoje, systém dalšího vzdělávání, možnost využití programu mentoringu a koučinku
možnost využití dvou dětských skupin po děti zaměstnanců
systém Cafeteria
příspěvek na roční jízdné městskou hromadnou dopravou (Lítačka)
příspěvek na stravování formou elektronické stravenkové karty
příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na rehabilitaci pro osoby se zdravotním postižením
pracoviště v centru Prahy

Náplň práce

zajišťování administrace projektu
spolupráce na analýze a řízení rizik a příležitostí v projektu
spolupráce při řízení kvality projektu, včetně provedení kontroly hygieny a bezpečnosti práce
zajištění dílčích činností při řízení změn v projektu
spolupráce při zajištění předání výstupů z projektu
spolupráce při řízení finančních zdrojů
spolupráce při zpracovávání přehledových, monitorovacích a evaluačních zpráv
spolupráce při přípravě, zadávání a kontrole veřejných zakázek malého rozsahu
vedení spisové dokumentace a zajišťování administrativních činností

Hlavní město Praha - Magistrát hlavního města Prahy

Mariánské náměstí 2
11001 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Renata Seidlerová