Zdravotní sestra Bamberk

Plat: 70000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Bamberk, Zahraničí
Aktualizováno před 8 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Ukončené bakalářské vzdělání, praxi a jazykovou úroveň alespoň B1
Samostatnost, pečlivost, schopnost komunikace v německém jazyce
Příjemné vystupování

Nabízíme

Mzda cca 2.800 Eur (70.000 Kč) + příplatky za svátek, nedělní a noční směny
Dovolená 28 dní
První 3 měsíce nabízíme ubytování zdarma přímo v areálu (1 lůžkový pokoj se sociálním zařízením)
Za 4-6 měsíc se platí nájemné 300 Eur měsíčně
Po 6 ti měsících hledáme společně byt, aby si v případně zájmu bylo možné přivést rodinu
Postaráme se o německou licenci a všechny další úřady, které jsou třeba vyřídit
Jedná se o dlouhodobou práci na dobu minimálně jeden rok a více podle vzájemné domluvy

Náplň práce

Péče o ubytované seniory
Standardní pracovní doba 40 hodin týdně

Etimos Human s.r.o.

161 00 Praha 6
Česká republika

Kontaktní osoba:
Michal Tsametis   773 552 555