Stabilní práce v Liberci - nástup ihned - ubytování - stravné Liberec

Plat: 25000 - 27000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Liberec, Liberecký
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• Samostatnost
• Zodpovědnost
• Spolehlivost

* Ochota pracovat v nepřetržitém provozu

Nabízíme

• Měsíční mzdu 25 000 Kč
• Možnost ubytování ZDARMA přímo v centru Liberce /5 minut od zastávky MHD/
• Stravenky v hodnotě 135 Kč za každý odpracovaný den
• Bonus ve výši 10 000 Kč za doporučení známého
• Možnost týdenních záloh v hodnotě 1 000 Kč
• Koordinátora, který pro Vás bude k dispozici při řešení Vašich problémů
• Bezplatnou linku 800 500 808 – k dispozici pro Vaše dotazy

GARANTUJEME VÁM VYPLACENÍ MZDY VŽDY DO 15. DNE V MĚSÍCI!

Náplň práce

• Broušení, čištění, rovnání a balení hliníkových odlitků
• Práce se v nepřetržitém provozu
• Místo výkonu práce: Liberec

ProJobEU s.r.o. Ostrava

101 00 Praha 10
Česká republika

Kontaktní osoba:
Veronika Mervová   +420725828601