Specialista IT Ostrava - Vítkovice

Plat: 30000 - 35000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Ostrava - Vítkovice, Moravskoslezský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Požadujeme znalosti na úrovni VŠ nebo SŠ s maturitou s min. 3 letou praxí
Analytické myšlení a aktivní přístup k věci
Znalost SW, HW, sítí, instalací
Znalost práce s databázemi a s vnitropodnikovými systémy
Znalost programu Helios Green výhodou
Řidičský průkaz sk.B

Nabízíme

25 dní dovolené, 7,5 hod. pracovní doba,13.plat, příspěvek na stravování, závodní jídelna, příspěvek na penzijní připojištění 1.500 Kč/měsíčně, osobní fond 3.400 Kč/ročně. Bezúročné půjčky zaměstnancům do výše 20.000 Kč. Sportovně kulturní akce pro zaměstnance. Lázeňská a rehabilitační péče, pružná pracovní doba, mobilní telefon.
Zvýhodněný pronájem bytu Heimstaden, odměna u pracovních a životních jubileí, firemní tréninkové a jazykové kurzy.

Náplň práce

Hledáme šikovného, komunikativního a flexibilního člověka, který bude podporovat našeho IT manažera v oblasti správy operačních systémů, sítí, HW a SW a zastupovat jej v době jeho nepřítomnosti, a zároveň specialistu na správu databází, který bude podporovat management a další THP pracovníky ve vnitropodnikovém systému.
Spravovat firemní SW a HW
Spravovat a rozvíjet firemní Intranet
Vytvářet sestavy a výstupy z vnitropodnikových systémů
Rozvíjet vnitropodnikové systémy
Zpracovávat podklady pro import do vnitropodnikových systémů

Vítkovické slévárny, spol. s r.o.

703 00 Ostrava-Vítkovice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lenka Solnická   724 849 862