Vedoucí hotelové recepce (až 40.000 Kč) #1405 Bystřice nad Pernštejnem

Plat: 30000 - 40000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Bystřice nad Pernštejnem, Vysočina
Vloženo před 16 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Hledáme komunikativního, samostatného a zodpovědného člověka se zájmem o služby v cestovním ruchu
* Základní znalost anglického jazyka
* Časovou flexibilitu, organizační schopnosti
* Smysl pro dotahování věcí do konce, důslednost
* Praxi na obdobné pozici

Nabízíme

* Velmi zajímavé finanční ohodnocení v závislosti na kvalitě odvedené práce a dosažených výsledcích
* Volnost pro realizaci Vašich nápadů
* 25 dní dovolené
* Firemní bonusy
* Cafeterie
* Dotovaná personální strava
* Možnost zajištění dopravy do zaměstnání
* Lokalita: Bystřice nad Pernštejnem

Náplň práce

* Starost o plynulý a bezproblémový chod recepce
* Vedení týmu zaměstnanců recepce a rozvíjení jejich dovedností
* Nastavení motivace zaměstnanců – např. cross selling, up selling
* Zodpovědnost za správnost vyúčtování akcí, vystavování faktur
* Práce s rezervačním systémem, vytvoření a správa revenue management na středisku
* Práce s informacemi od klientů, jejich včasné a správné předávání na jednotlivá střediska
* Aktivní účast při rozšiřování nabídky služeb teambuilding apod.
* Dohlížení na dodržování kvality poskytovaných služeb

Jobs Contact Consulting, s. r. o.

120 00 Praha 2 – Nové Město
Česká republika

Kontaktní osoba:
Martina Karolová