Číšník / servírka na DPČ nebo DPP Praha 5

Lokalita pracoviště: Praha 5, Hlavní město Praha
Vloženo před 15 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• příjemné vystupování a spolehlivost
• samostatnost a zodpovědnost
• praxe výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme

• práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu
• práce na DPČ nebo DPP
• 120Kč/hod čistého + spropitné

Místo práce: Praha 5

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: info@farkane.cz nebo volejte 257 220 253.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 15. 12. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Náplň práce

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro našeho klienta, kterým je Restaurace Na Farkáně s mezinárodní kuchyní a cca 80 místy k sezení.

Více informací o restauraci naleznete na www.nafarkane.cz.

Náplň práce:
• obsluha hostů v restauraci + v létě zahrádka
• přijímání objednávek a jejich následné zadání do systému
• příprava nápojů

JOBSYSTEM s.r.o.

Sokolovská 106/42
18600 Praha 8
Česká republika

Kontaktní osoba:
Personální asistentka   +420 721 280 719